Namioty targowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która z całą pewnością sprawdzi się na różnego rodzaju wystawach! W ofercie przygotowaliśmy możliwość zaprojektowania namiotu targowego, który będzie w całości dostosowany do potrzeb Twojego biznesu. Na materiał może być naniesione logo Twojej firmy. Nawet cała dostarczona przez nas realizacja może wpisywać się w identyfikację wizualną Twojej marki! Z Konhal zaprezentujesz się najlepiej na wystawach pośród innych firm – już nasi specjaliści o to zadbają.

Piękne i komfortowe namioty targowe

Spytasz się pewnie, dlaczego oferowane przez nas produkty są komfortowe. Wynika to przede wszystkim z ich łatwości w transporcie, a także składaniu i rozkładaniu. Dzięki temu dostarczane przez nas realizacje możesz z powodzeniem wykorzystać na wielu różnych innych branżowych wystawach. Wybierz Konhal, gdzie dbamy przede wszystkim o sukces Twojej marki. Z nami na pewno wyróżnisz się na różnego rodzaju imprezach branżowych. Wystarczy tylko wybrać nasze doskonałe realizacje!

Zastosowanie namiotów targowych

Jest to jeden z najpopularniejszych rodzajów hal. Zależnie od potrzeb Inwestora, z powodzeniem stosowane są jako punkt handlowy lub usługowy. Dzięki możliwości personalizacji i zmiany układu oferowane przez nas rozwiązania wyróżnia bardzo szerokie zastosowanie. Przestrzeń użytkowa może zostać dowolnie oddzielana, dzięki czemu jeden namiot targowy może być wykorzystywany na wiele sposobów w tym samym czasie. Najczęściej stosowane są na różnego rodzaju wystawach, ekspozycjach i targach, a także akcjach promocyjnych. Niemniej jednak możliwości są praktycznie nieograniczone, są to bardzo uniwersalne konstrukcje.

Namioty targowe – zalety

Przede wszystkim, oferowane przez nas rozwiązania powstają w oparciu o starannie przygotowane projekty. Dokładamy wszelkich starań, by spełniać oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających Klientów. Każda konstrukcja wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki temu w rezultacie charakteryzuje je solidność, trwałość oraz odporność na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne. Wykorzystanie innowacyjnych technologii w procesach produkcji sprawia z kolei, że wnętrze konstrukcji jest bardzo dobrze zabezpieczone, np. przed czynnikami atmosferycznymi (opady deszczu i śniegu, wiatr oraz słońce).

Namioty targowe – co należy wziąć pod uwagę?

Bardzo ważny jest rozmiar konstrukcji. W Konhal dostępne są w wielu różnych wymiarach. W praktyce mogą przybierać formę jednego stoiska lub wielkopowierzchniowych hal przemysłowych, w których odbywają się wszelkiego rodzaju wydarzenia. W Konhal chętnie podejmujemy się nawet niestandardowych zamówień i jesteśmy w stanie zrealizować w pełni indywidualny projekt, dostosowany do oczekiwań Inwestora. Równie istotne jest wykonanie. Wszystkie oferowane przez nas namioty targowe zostały specjalnie zaprojektowane oraz wykonane z wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowanych materiałów. Ponadto, kluczowa jest także możliwość przebudowy, rozbudowy i zmiany układu konstrukcji oraz dostosowywania jej do własnych potrzeb, co jest również możliwe w przypadku oferowanych przez nas rozwiązań.